Baner

Dla Twojej firmy

Jesteśmy firmą działającą w obszarze szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Jako jeden z nielicznych podmiotów na rynku obejmujemy swoim nadzorem szeroki obszar narażony na ryzyko. Zapewniamy wsparcia w zakresie ochrony przeciwpożarowej, przeciwwybuchowej, eksploatacji budynków i instalacji, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony środowiska a także ubezpieczeń. Udzielamy wsparcia technicznego, wykonujemy niezbędną dokumentację oraz prowadzimy inwestycje w powyższym zakresie.

 Nasze działania pozwalają  nie tylko na dalszy, dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa ale i chronią przed kosztownymi zdarzeniami czy karami administracyjnymi. Doświadczenie zdobyte przez nasz zespół w największych obiektach produkcyjnych, handlowych, hotelowych czy użyteczności publicznej na terenie kraju pozwala na zapewnienie usług na najwyższym poziomie. Naszym celem jest wsparcie państwa w procesach decyzyjnych tak aby uzyskać najlepsze efekty dostosowane do możliwości techniczno-finansowych Państwa firmy przy jednoczesnej maksymalizacji poziomu bezpieczeństwa.

Niepoprawny stan dokumentacji czy stanu faktycznego w zakresie ochrony przeciwpożarowej  może uniemożliwić ubezpieczenie Państwa firmy w najbliższym roku.

Zakres oferty

  • FYC Zarządzanie bezpieczeństwem i wsparcie w realizacji zaleceń zakładów ubezpieczeń
  • FYC Dokumentacja i przeglądy techniczne
  • FYC Inwentaryzacje budowlane
  • FYC Audyt przed odbiorem budynków przez Państwową Straż Pożarną
Publikacje